PŁYWANIE MASTERS KRAKÓW

Pływanie Masters Kraków

Spełnij swoje marzenia, naucz się świetnie pływać pod okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności, ale także pokażą jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie.

Uczestnictwo w kursie zapewni Wam doskonały start do dalszej nauki pływania i doskonalenia technik pływackich. Dzięki zdobytej wiedzy, będziecie mogli efektywniej uczyć się kolejnych elementów technicznych i szybciej nabywać nowe umiejętności. Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych. Prowadzony będzie przez wykwalifikowanych trenerów Team Sport.

Nasi trenerzy i instruktorzy to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania.

Zajęcia prowadzimy na wybranych sportowych basenach znajdujących się na terenie Krakowa. Szkolimy w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielamy również konsultacji indywidualnych. Podczas długich weekendów, ferii i wakacji organizujemy obozy treningowe w profesjonalnych ośrodkach sportowych.

Nasi pływacy to najczęściej osoby aktywne sportowo, zmotywowane do systematycznego uczestnictwa w treningach. Świetna atmosfera na zajęciach i wspólne wyjazdy sprawiają, że grupy łatwo się integrują, a aspekt towarzyski staje się równie ważny jak sportowy.

Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

Dlaczego warto nauczyć się pływać?

Nauka pływania dla dorosłych w Krakowie to nie tylko możliwość nauczenia się bezpieczeństwa w wodzie. Pływanie jest też korzystne dla naszego zdrowia. Dorosłe osoby często mają problemy z układem mięśniowo-szkieletowym lub stawami kolanowymi czy biodrowymi. Podczas pływania poruszamy się przy stosunkowo niskim obciążeniu stawów. Pozwala to trenować mięśnie i poprawić naszą wydolność, jeśli chodzi o układ sercowo-naczyniowy. Dodatkowo pływanie jest sportem, gdzie niezwykle jest trudno o jakąkolwiek kontuzję. Umiejętność pływania jest też niezwykle przydatna i wygodna. Brak tej umiejętności ogranicza nas w trakcie letniego urlopu. Nie możemy skorzystać z wielu atrakcji związanych z wodą. To ostatecznie pozbycie się obaw, jeśli chodzi o pływanie łódką, kajakiem czy jachtem. Umiejętność pływania pozwala nam w większym stopniu korzystać z atrakcji, jakie znajdziemy nad morzem czy na jeziorach. Dlatego zdecydowanie warto zapisać się do naszej szkoły pływania. Zapraszamy osoby z Krakowa i jego okolic!

BASENY NA KTÓRYCH UCZYMY

RODZAJE GRUP DOROSŁYCH