NAUKA PŁYWANIA TEAM SPORT

Pływanie

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA NAUKĘ PŁYWANIA.

Wszystkie kursy odbywają się na nowoczesnych obiektach pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

Pływanie to umiejętność, którą powinien posiadać każdy człowiek – nigdy nie wiadomo, kiedy może okazać się potrzebna. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich – tym bardziej, że zdolność pływania pozwala także korzystać z wielu atrakcji. Basen, termy, długie zjeżdżalnie z wodą – to częste elementy udanego, wakacyjnego urlopu. Nauka pływania w Krakowie pozwala sprawnie nabyć taką umiejętność. Co więcej, pływania może się nauczyć każdy – tak dzieci, jak i osoby dorosłe!

Nauka pływania Kraków – nasza oferta

Do nauki pływania można przystąpić w dowolnym momencie. Wszystkie kursy, prowadzone przez Team Sport, odbywają się na nowoczesnych obiektach. Wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo każdego ucznia i sprawnie przekazuje wiedzę. Można zgłosić się na zajęcia indywidualne, albo grupowe. Grupy są dostosować do wieku i umiejętności dzieci dzięki temu  każdemu uczącemu się można poświęcić odpowiednio dużo czasu.

Nauka pływania w Krakowie podzielona jest na następujące kursy:

– dla dzieci w wieku 2-4 lat
– dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-7 lat)
– dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży– dla dzieci, młodzieży i dorosłych (zajęcia w grupach po 5-10 osób).
Oferta Team Sport obejmuje jednak także zajęcia rehabilitacyjno-korekcyjne w wodzie oraz zajęcia doskonalące umiejętności pływackie dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli kogoś interesuje nauka pływania, Kraków jest dobrym miejscem, by się tego nauczyć. Doskonała kadra, łatwy dojazd, nowoczesny obiekt – wszystko to czyni naukę jeszcze łatwiejszą!

Nauka pływania w Krakowie – korzyści

Ucząc się pływać, nie tylko zyskuje się nową, cenną umiejętność, ale także dba o swoje zdrowie. Pływanie jest bardzo zdrową aktywnością fizyczną, która rozluźnia mięśnie, pomaga w relaksie i odprężeniu, uspokaja i poprawia samopoczucie. Ruch w wodzie z jednej strony pozwala pewnym grupom mięśni na solidniejszą pracę, a inne odciąża. Odciąża także stawy i kręgosłup. W związku z tym to doskonała forma rehabilitacji. Nie warto więc zwlekać, jeśli jakieś dziecko mówi, że interesuje je nauka pływania. Kraków i Team Sport mają tak dobrą ofertę, że można szybko nauczyć się dobrze pływać!

Od czego zacząć naukę pływania?

Umiejętność pływania jest bardzo przydatna – nie tylko na wakacjach, lecz w różnych, nieprzewidzianych sytuacjach. W związku z tym warto tę umiejętność nabyć, o co w tej chwili nie jest trudno, ponieważ istnieje wiele placówek nauczających pływania dzieci i dorosłych. Nauka pływania na basenie może być jednak początkowo nieco stresująca – zwłaszcza dla ludzi, którzy boją się wody. Na pewno należy zacząć pod okiem wykwalifikowanego instruktora, co pozwoli pokonać strach. Pewność, że ktoś czuwa nad naszym bezpieczeństwem jest kojąca i pozwala przełamać opory przed rozpoczęciem nauki. Od czego ją zacząć?

Ucz się powoli

Nie da się od razu nabyć umiejętności pływania. Jak ze wszystkim, tak i w tym przypadku zajmuje to sporo czasu. W związku z tym warto uświadomić sobie na wstępie, że nauka pływania potrwa i że kolejne umiejętności będzie się zdobywać małymi krokami. Najpierw trzeba oswoić się ze swoim ciałem w wodzie, które przecież nieco inaczej się zachowuje. Potem trzeba się nauczyć oddychać w trakcie pływania, co nie jest proste, ale konieczne. Warto też zakupić odpowiedni sprzęt, który taką naukę ułatwi – czepek, okulary i pomocna deseczka do pływania na pewno się przydadzą.

Zadbaj o bezpieczeństwo 

Nauka pływania z instruktorem to gwarancja, że uczącemu nie stanie się krzywda. Co prawda nauka w słonej wodzie jest prostsza, ponieważ ma lepszą wyporność, jednak basen jest miejscem lepiej strzeżonym, gdzie zawsze można zauważyć, że dzieje się coś złego. Lepiej więc zaczynać swoją przygodę z pływaniem na basenie. Na pewno nie należy spodziewać się, że staniemy się ekspertami we wszystkich stylach pływania. Każdy będzie miał swój ulubiony, który najlepiej przypadnie mu do gustu. Jeśli zaś chodzi o wybór miejsca, TEAM SPORT proponuje kursy na nowoczesnych obiektach, z podziałem na grupy wiekowe. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować sposób prowadzenia zajęć do konkretnej grupy odbiorców.

ZAPISY NA NAUKĘ PŁYWANIA W KRAKOWIE (GRUPY WIEKOWE):

PODZIAŁ GRUP UMIEJĘTNOŚCI TEAM SPORT