Team Sport – pływanie kraków, nauka pływania kraków, szkoła pływania kraków, obozy kraków, półkolonie kraków

Nauka pływania 2-4 lata

Nauka pływania dla dzieci w wieku 2-4 lat

Nasz program zajęć oparty jest na autorskim  programie nauczania. Celem zajęć jest  adaptacja do środowiska wodnego. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od drugiego roku życia do czterech lat. Nauka odbywa się przy udziale jednego z rodziców, który wraz z dzieckiem przebywa w wodzie i aktywnie uczestniczy w zajęciach.

  

Jednostka lekcyjna trwa 30 minut i odbywa się jeden raz w tygodniu. Celem kursu jest oswojenie dziecka z wodą oraz nauczenie podstawowych umiejętności ruchowych w środowisku wodnym pod opieką rodzica, który zdobywa wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie przebywania z dzieckiem w wodzie.

Podczas zajęć poprzez zabawę wykorzystuje się szereg ćwiczeń oswajających z wodą, ćwiczeń z zakresu samodzielnego przemieszczania dziecka na powierzchni wody w pozycji na piersiach i grzbiecie przy aktywnym udziale rąk i nóg, poślizgów na piersiach i grzbiecie, samodzielnych skoków do wody oraz samodzielnego pływania pod powierzchnią wody.

 

Jest to kurs prowadzony w grupach liczących sobie od 5 do 10 osób, z instruktorem oraz rodzicem. Dziecko oraz rodzic powinni posiadać  strój kąpielowy, czepek oraz ręcznik i klapki basenowe. Jedna lekcja to 30 minut w czasie których dzieci przebywają w basenie o głębokości dopasowanej do ich potrzeb oraz o przyjemnej temperaturze  „Przyatań na Eisenberga 32 stopni/AWF 32 stopni.  

 

POZIOMY GRUP:
GRUPA A – dzieci 3/12 miesięcy
GRUPA B – dzieci 2/4 lata
GRUPA RÓŻOWA – zajęcia od podstaw
GRUPA ŻÓŁTA – dzieci pływające strzałką/grzbiet nauka
GRUPA NIEBIESKA – grzbiet/kraul doskonalenie
GRUPA ZIELONA – grzbiet/kraul/żaba doskonalenie
GRUPA CZERWONA – pływanie 4 stylami
GRUPA MASTERS – pływanie 3/4 stylami doskonalenie

CENNIK

Usługi dodatkowe
POJEDYNCZA LEKCJA PRZY WYKUPIENIU SEMESTRU50 zł
LEKCJA JEDNORAZOWA (W RAZIE WOLNYCH MIEJSC)70 zł
LEKCJE INDYWIDUALNE JEDNA OSOBA130 zł
LEKCJE INDYWIDUALNE DWIE OSOBY180 zł
LEKCJE INDYWIDUALNE PAKIET 5 ZAJĘĆ JEDNA OSOBA480 zł
LEKCJE INDYWIDUALNE PAKIET 5 ZAJĘĆ DWIE OSOBY800 zł