SZYBKI KURS NAUKI PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

SZYBKI KURS NAUKI PŁYWANIA

Szybki kurs nauki pływania dla dorosłych – edycja weekendowa

  • TERMIN: 13.05 – 27.05.2023 (3 weekendy)
  • MIEJSCE: COMARCH
  • CENA: 350zł
  • CENA ZAWIERA:
  • 3 zajęcia w intensywnym trybie aż po 90 minut
  • profesjonalną opiekę dwóch trenerów
  • końcową ocenę i wskazówki do dalszego doskonalenia pływania
  • sauna po skończeniu zajęć

Jeśli chcesz nauczyć się pływać zupełnie od podstaw, masz czas tylko w weekendy i szukasz zajęć, które zostały opracowane specjalnie z myślą o osobach dorosłych – jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy na trwający miesiąc intensywny kurs nauki pływania, podczas którego opanujesz niezbędne podstawy i postawisz pierwsze kroki na swojej pływackiej ścieżce. 

Pływanie to jedna z podstawowych umiejętności, którą powinien opanować każdy człowiek. Może nie jesteśmy obiektywni, ale przyznaj, że trudno nie dostrzec korzyści. Potrafiąc pływać, czujemy się pewnie w wodzie, dzięki czemu dbamy o bezpieczeństwo swoje i bliskich (jako naród, wciąż niestety przodujemy w niechlubnych statystykach utonięć). Trening w wodzie nie bez przyczyny jest najczęściej zalecaną przez lekarzy aktywnością fizyczną, bo nie obciąża nadmiernie stawów. Pływanie stanowi też przepustkę do wielu atrakcyjnych sportów wodnych – ta umiejętność sprawi, że będziemy czuć się bezpieczniej próbując nurkowania, surfingu czy żeglarstwa.

Nic dziwnego, że wciąż zgłaszają się do nas osoby dorosłe, chcące nauczyć się pływać od podstaw. Nie każdy miał możliwość uczestnictwa w zajęciach na basenie jako dziecko, nie zawsze były też prowadzone na dobrym poziomie – w związku z tym gwarantujemy, że jeśli masz 30, 40 czy 50 lat i nie potrafisz pływać, nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Od ponad 14 lat z sukcesem nauczyliśmy pływać setki dorosłych osób, a wiele z nich kontynuuje swoją przygodę.

Opracowaliśmy autorską metodykę szybkiej nauki pływania od podstaw,  – zawiera wszystkie podstawowe elementy, które musi opanować każdy, kto chce pływać swobodnie i efektywnie.  Poprowadzimy Cię przez oswojenie z wodą, naukę prawidłowego oddechu i ćwiczenia pływalności, a naszym celem po kursie będzie umiejętność poruszania się na plecach (styl grzbietowy jest najbardziej zalecany dla naszego kręgosłupa). Stanowi to punkt wyjścia do dalszego szlifowania techniki i nauki pozostałych stylów.

Kurs odbywa się w weekendy, więc jest dobrą opcją, jeśli trudno Ci znaleźć w grafiku czas na treningi w środku tygodnia. Zajęcia mają intensywny charakter i trwają aż 90 minut, abyśmy mogli przekazać Ci jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Kurs rusza 13 maja 2023r. Spotkamy się w 3 soboty w godzinach 15:00-16:30.

Łącznie otrzymujesz aż 6 godzin zajęć, opiekę dwóch profesjonalnych trenerów (na każdego z nich przypada nie więcej niż 10 osób) oraz końcową ocenę postępów i wskazówki dotyczące dalszego doskonalenia techniki. Możesz później dołączyć do jednej z naszych stałych grup lub szlifować umiejętności we własnym zakresie.

Chcesz nauczyć się pływać zupełnie od zera? Ten kurs jest dla Ciebie! Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami

Zapisz się na kurs, korzystając z formularza poniżej. A może myślisz o praktycznym prezencie dla bliskiej osoby? Na Twoją prośbę przygotujemy elektroniczny voucher podarunkowy.

Zapisz się na kurs

Pamiętaj, że przesłanie formularza jest równoznaczne z zapisaniem się na kurs i obowiązkiem zapłaty. Rezerwujemy dla Ciebie miejsce, które jest zablokowane w systemie. Jeśli przed zapisem masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zapisz się