INDYWIDUALNE LEKCJE PŁYWANIA

INDYWIDUALNE LEKCJE PŁYWANIA

Specjalnie dla wszystkich tych którzy wciąż boją się wody lub jeszcze nie potrafią pływać lub dla tych którzy potrzebują więcej uwagi stworzyliśmy ofertę indywidualnych lekcji pływania. Proponujemy indywidualny kurs nauki pływania podczas którego w miłej atmosferze wspólnie z instruktorem w wodzie lub na lądzie przejdziemy kurs nauki pływania który pozwoli każdemu z was swobodnie poczuć się w wodzie.

Jak działamy - Pływanie to jedna z podstawowych umiejętności, którą powinien opanować każdy człowiek. Może nie jesteśmy obiektywni, ale przyznaj, że trudno nie dostrzec korzyści. Potrafiąc pływać, czujemy się pewnie w wodzie, dzięki czemu dbamy o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Trening w wodzie nie bez przyczyny jest najczęściej zalecaną przez lekarzy aktywnością fizyczną, bo nie obciąża nadmiernie stawów. Pływanie stanowi też przepustkę do wielu atrakcyjnych sportów wodnych – ta umiejętność sprawi, że będziemy czuć się bezpieczniej próbując nurkowania, surfingu czy żeglarstwa.

Nic dziwnego, że wciąż zgłaszają się do nas zarówno dzieci jak i osoby dorosłe, chcące nauczyć się pływać od podstaw i doskonalić swoje umiejętności. Nie każdy miał możliwość uczestnictwa w zajęciach na basenie jako dziecko, nie zawsze były też prowadzone na dobrym poziomie. Od ponad 14 lat z sukcesem nauczyliśmy pływać setki osób, a wiele z nich kontynuuje swoją przygodę, wyjeżdżając z nami na obozy i warsztaty szkoleniowe.

Opracowaliśmy autorską metodykę szybkiej nauki pływania od podstaw,  – zawiera wszystkie podstawowe elementy, które musi opanować każdy, kto chce pływać swobodnie i efektywnie.

BASENY NA KTÓRYCH UCZYMY

Indywidualne lekcje pływania

Zapytaj o kurs i dowiedz się więcej!

Szybki kurs pływania
Pole wyboru

Indywidualne lekcje pływania

Lekcje mogą się odbywać na wszystkich z 7 basenów na których prowadzimy zajęcia.

Sprawdź dogodną lokalizację napisz do nas lub zadzwoń podając dogodny termin a my zajmiemy się resztą.