Judo dla dzieci w Krakowie

Zapraszamy na zajęcia judo dla dzieci.

Mini judo (grupy 4-7, 8-13)- to zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, trwają około 45-60 minut, prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów (byłych zawodników) na odpowiednio przygotowanych miękkich matach. Treningi opierają się głównie na grach i zabawach sprawnościowych, które przeplatane są elementami judo, poprawiają sprawność fizyczną, uczymy bezpiecznie upadać.

Najlepsze zajęcia ruchowe i sprawnościowe, sztuka bezpiecznego upadania, doskonalenie techniki judo i przygotowania do egzaminów na stopnie kyu. Dyscyplina, samoobrona, rywalizacja, świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku to właśnie jest judo. Nic nie zastąpi Ci treningu z profesjonalnym trenerem, z możliwością świetnej zabawy z rówieśnikami i nabywaniem takich umiejętności, które na pewno w życiu dorosłym niejednokrotnie się przydadzą, a Ty przez to że dołączysz do naszej drużyny już dziś na pewno staniesz się KIMŚ wyjątkowym.

Dzięki regularnym treningom w firmie Team Sport dzieci:

  • Ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową
  • Trenują kondycję ogólnofizyczną
  • Pracują nad systematycznością, regularnością i cierpliwością
  • Rozwijają umiejętność rywalizacji i współpracy, ponoszenia porażek i odnoszenia zwycięstw
  • Uczą się zasad gry fair play i etykiety nie tylko na korcie, obserwując pozytywny wzorzec – trenera
  • Poznają inne dzieci, dla których pozytywne wartości i sport mają priorytetowe znaczenie w życiu
  • Nawiązują przyjaźnie podczas wspólnych turniejów, imprez i wyjazdów klubowych w bezpiecznym, znajomym i selektywnym środowisku spędzają czas i rozwijają się z dala od najgroźniejszych pułapek współczesnej cywilizacji: przemocy, narkotyków czy wirtualnego świata telewizji i gier.
Co zabieramy na zajęcia:
✔️strój sportowy składający się z długich spodni dresowych i wygodnej koszulki(zalecamy długi rękaw, aby uniknąć otarć na łokciach),
✔️klapki-do przejścia z szatni na matę,
✔️butelkę wody,
✔️dziewczynki powinny mieć włosy związane gumką.

Gotowy dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas, aby otrzymać bezpłatną wycenę!