Indywidualne lekcje pływania

Martyna P

Lekcje indywidualne nauki i doskonalenia pływania prowadzimy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na każdym poziomie zaawansowania!

Oferujemy zajęcia indywidualne dla jednej, dwóch lub trzech osób!

Instruktorem prowadzącym może być zarówno kobieta jak i mężczyzna w zależności od preferencji.

Lekcje podzielone są na pakiety obejmujące 5 wejść, które należy zrealizować w okresie dwóch miesięcy.

Cena zarówno lekcji pojedynczej jak i pakietu zawiera wejście na basen, więc klient nie jest obciążony dodatkowymi opłatami. W przypaku choroby, wyjazdu czy innej losowej sytuacji można odwołać zajęcia bezpłatnie, zgłaszając nieobecność w aplikacji ActiveNow najpoźniej 8 godzin przed zaplanowaną lekcją. W przypadku braku odwołania lekcji oraz nieobecności na zajęciach lekcja przepada. Jeżeli zbliża się koniec ważności pakietu, a nie zostały jeszcze zrealizowane wszystkie lekcje należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za rejestrację klientów indywidualnych w celu ustalenia dodatkowego terminu na odrobienie lekcji.

Indywidualne lekcje pływania prowadzimy na 7 basenach od poniedziałku do piątku w godzinach 15:45 - 20:15( dokładne terminy oraz godziny zajęć różnią się w zależności od basenu oraz dostępności instruktorów) oraz w soboty 10:00 - 13:00( Basen Eisenberga, Basen Bohaterów Września).

Jeżeli cenisz sobie podejście 1:1 i nie czujesz się komfortowo na zajęciach grupowych to lekcje indywidualne są właśnie dla Ciebie.

Nie zwlekaj i umów się już dzisiaj, do zobaczenia na basenie.

Zapisy prowadzi Martyna - 694716912 od poniedziałku do piątku w godzinach:

 

Pozostaw komentarz