ROLKI NAUKA I DOSKONALENIE

Formularz zgłoszeniowy - ROLKI NAUKA I DOSKONALENIE

Termin:

18 kwietnia 2020 - 27 września 2020

W tym sezonie zapraszamy wszystkich rolkarzy na weekendowe zajęcia na rolkach. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci które pierwszy raz stawiają kroki na rolkach jak i dla młodzieży i dorosłych jeżdżących już dobrze i chcących doskonalić swoją technikę jazdy. 

DLA KOGO

Adresatem oferty szkoleniowej na rolkach jest każdy kto chce aby jego dziecko spędziło aktywnie czas(niezależnie od talentu, zaawansowania, siły, nawyków, wieku) wśród dzieci z profesjonalnie wyszkoloną kadrą instruktorską.

Zajęcia możliwe dla osób dorosłych zarówno tych którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki na rolkach jak i dla tych którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

  • ZAJĘCIA GRUPOWE W BLOKU ORAZ JEDNORAZOWE (pod warunkiem zebrania się grupy min 10 osobowej)- prowadzone są w grupach 5-10 osobowych dobranych z uwzględnieniem umiejętności oraz wieku kursantów pod okiem doświadczonego instruktora, blok obejmuje 4 zajęcia
  • ZAJĘCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH – zajęcia prowadzone są przez instruktora z maksymalnie z 2 osobami przez 45 minut.

GODZINY I MIEJSCA ZAJĘĆ

Miejsce do ustalenia od 18 kwietnia w każdą sobotę.

10:00 - 10:45

11:00 - 11:45

12:00 - 12:45

KOSZTY I ŚWIADCZENIA

  • pojedyncza lekcja grupowa = 30 zł/osoba
  • karnet 4 lekcji w grupie do zrealizowania w okresie 5 tyg. = 100 zł (1 lek/25 zł)
  • lekcje indywidualne = 60zł(maksymalnie dwie osoby cena za osobę)

Karnet obowiązuje na 4 wejścia i jest do wykorzystania przez 5 kolejnych tygodni. Zawsze należy poinformować o nieobecności  dziecka w przypadku gdy są Państwo zapisani na zajęcia lub posiadacie Państwo ważny karnet z zarezerwowanym miejscem.

Zapisy prowadzimy do piątku poprzedzającego zajęcia do godziny 15:00.

UWAGA! Jeźdżąc na rolkach, jak i uprawiając każdy inny sport, mogą zdarzyć się kontuzje, dlatego podczas zajęc OBOWIĄZKOWY jest komplet ochraniaczy oraz KASK!

Informacje podstawowe

Koszty i świadczenia