Obóz narciarsko-snowboardowy Szczyrk

Formularz zgłoszeniowy - Obóz narciarsko-snowboardowy Szczyrk


Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/teamsport/ftp/teamsport/wp-includes/shortcodes.php on line 179

Warning: preg_match_all() expects parameter 2 to be string, array given in /home/teamsport/ftp/teamsport/wp-includes/shortcodes.php on line 187

Warning: array_intersect(): Argument #2 is not an array in /home/teamsport/ftp/teamsport/wp-includes/shortcodes.php on line 188
Array

Termin:

15 stycznia 2022 - 21 stycznia 2022

Szczyrk jest idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Do dyspozycji narciarzy jest 40 km tras narciarskich. Szczyrk położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą.

Informacje podstawowe

Wyżywienie

3 posiłki (śniadanie + obiad + kolacja)

Wyjazd

15.01. około godz. 10:00

Powrót

21.01.2022r. po godzinie 16

Dojazd

autokar

Dla kogo

Obóz  dla dzieci chcących przeżyć niesamowitą przygodę, poznać wielu nowych kolegów oraz uczyć się i doskonalić swoje umiejętności narciarsko/snowboardowe. Nasza oferta skierowana jest dla dzieci od 6 – 17 lat. Swoją przygodę z nartami lub snowboardem można rozpocząć właśnie na tym obozie!

Obiekt/Lokalizacja

Ośrodek „Adam” położony jest bezpośrednio nad rzeką Żylicą (przy deptaktu spacerowym) w bliskim sąsiedztwie lasu, co gwarantuje ciszę i spokój oraz kontakt z naturą. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Ośrodek dysponuje pokojami o wysokim standardzie: dwu i trzy osobowe, jak również pokojami typu studio z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia, biblioteka, parking, sala do ćwiczeń grupowych, salka do ćwiczeń indywidualnych oraz plac ogniskowy . Większość pokoi posiada balkon oraz piękny widok na góry.

Koszty i świadczenia

Cena

1599 zł – Przy wpłacie zadatku do 22 października

1799 zł – Przy wpłacie zadatku po 22 października

PRZYPOMINAMY IŻ UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z IMPREZY JEST DOBROWOLNE I LEŻY W GESTII RODZICÓW.

Świadczenia

7 dni pobytu(6 noclegów), wyżywienie, realizację programu z zakresu: nauka i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, Zajęcia na pływalni* lub inne zajęcia ruchowe(* jeżeli pozwolą na to rządowe obostrzenia oraz będzie możliwość uzyskania zgody na wejście z grupą przez COS), wideofilmowanie, piesze wycieczki, zajęcia integracyjne – dyskoteka, gry sportowe, turnieje i rozgrywki sportowe, całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW, dojazd oraz powrót.

Koszty dodatkowe

6 dniowy karnet(około 500zł), kaucja zwrotna za karnet.

Rezerwacja

Rezerwacja po wpłacie zadatku w wysokości 700 zł(MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z BONU TURYSTYCZNEGO), oraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

WPLATA ZADATKU ORAZ WYSŁANIE FORMULARZA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ WARUNKÓW UCZESTNICTWA.

Za datę rezerwacji przyjmuje się datę wpłynięcia zadatku na konto organizatora.

CAŁOŚĆ KWOTY NALEŻY WPŁACIĆ DO DNIA 31 Grudnia 2021

Materiały do pobrania

Lista potrzebnych rzeczy