OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI – KRAKÓW

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dla każdej firmy czy instytucji ta maksyma powinna być dziś podstawą działania. Tylko zdrowy i aktywny fizycznie pracownik jest zdolny efektywnie i z pełnym zaangażowaniem wykonywać swoje obowiązki. Zarówno te służbowe, jak i prywatne. Aktywności fizyczne, takie jak chociażby treningi triathlonowe, mogą nam dać siłę do działania i pomóc w pozytywny sposób rozładować napięcie. Mieszkasz w Krakowie? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług.

Co możemy zaproponować dla twojej firmy/instytucji:

 • nauka i doskonalenie pływania na każdym poziomie umiejętności,
 • treningi pływackie dla firm i instytucji,
 • treningi kolarskie i triathlonowe,
 • zajęcia judo,
 • organizacja firmowych zawodów sportowych,
 • organizacja eventową firmowych,
 • wyjazdy integracyjne

Możemy zorganizować wszelkie zajęcia sportowe dla twojej firmy. Zadzwoń i skontaktuj się z nami! Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Zapewniamy dla twojej firmy/instytucji:

 • rezerwacja miejsce w naszych zajęciach grupowych,
 • możliwość rezerwacji specjalnej grupy tylko do dyspozycji Państwa firmy - grupa zamknięta,
 • pełna obsługa zajęć/wydarzenia - zapisy, organizacja, przebieg zajęć, raportowanie.

ZADBAJ O ZDROWIE SWOICH PRACOWNIKÓW W KRAKOWIE – ZAPEWNIJ IM TRENING!

Zapewnij swojemu pracownikowi odpowiednie narzędzia do podniesienia swojej sprawności fizycznej pod okiem doświadczonych trenerów, którzy nie tylko pozwolą zdobyć nowe umiejętności, ale także pokażą jak aktywnie się regenerować zarówno fizycznie jak i mentalnie. Skontaktuj się z nami i zorganizuj ćwiczenia dla pracowników.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów firmy Team Sport, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi.

Nasi trenerzy i instruktorzy to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania, kolarstwa oraz judo. Zapewniamy, że wszystkie treningi triathlonowe są prowadzone przez przez prawdziwych pasjonatów z Krakowa.

Zajęcia prowadzimy na wybranych sportowych obiektach znajdujących się na terenie Krakowa. Szkolimy w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielamy również konsultacji indywidualnych. Podczas długich weekendów, ferii i wakacji organizujemy obozy treningowe w profesjonalnych ośrodkach sportowych.

 

CO ZYSKA TWOJA FIRMA - OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

oferta dla firm 4

Co daje sport firmie i jej pracownikom?

Personel staje się zdrowszy fizycznie, gdyż aktywność ruchowa ogranicza ryzyko schorzeń sercowo-naczyniowych i niektórych nowotworów (rak piersi, prostaty oraz okrężnicy), a ponadto pomaga w profilaktyce cukrzycy typu 2.

Co więcej, sport wpływa również na poprawę zdrowia psychicznego pracowników. Ćwiczenia fizyczne, dzięki wytwarzanym w ich trakcie endorfinom, poprawiają nastrój. Wspomagają także sprawność mózgu, zwiększają samoocenę i wiarę we własne możliwości. Uprawianie sportu zmniejsza również wydzielanie się kortyzolu – hormonu odpowiedzialnego za stres. Dzięki temu osoby lubiące ruch są bardziej zrelaksowane i odczuwają mniejszy niepokój.

Pracownicy regularnie uprawiający sport lepiej sypiają – są zatem  bardziej wypoczęci i produktywni.  Warto wspomnieć też o tym, że tego typu osoby mniej chorują i biorą mniej zwolnień. A to z kolei przekłada się osiągane wyniki finansowe. W ostatnich latach liczba zwolnień lekarskich z powodu problemów psychicznych wzrosła o 52%, a z powodu chorób układu ruchu – o 22%. Średni koszt pracodawcy związany z absencją i prezenteizmem statystycznego pracownika, który cierpi na ból pleców, to aż 1022 zł rocznie. To duże obciążenie. Zdrowy, regularny ruch z pewnością pomógłby sprostać tym problemom.

oferta dla firm 3

Zdrowy ruch – zdrowy pracownik – zdrowa firma

Znane są badania, które jednoznacznie wskazują, że brak aktywności fizycznej przyczynia się do wzrostu chorób układu ruchu i BMI, a tym samym – do otyłości. Niedostatek ruchu uważany jest za zjawisko cywilizacyjne i prowadzi do nieprawidłowości w całym organizmie. Wpływa on na funkcjonowanie wszystkich układów, np.:

 • immunologicznego – zmniejsza się odporność na choroby,
 • mięśniowego – dochodzi do atrofii mięśni, wskutek czego spada siła i wydolność,
 • pokarmowego – metabolizm zwalnia, a gospodarka insulinowa zostaje zaburzona,
 • krwionośnego – zmniejsza się naprężenie ścian naczyń żylnych,
 • oddechowego – obniża się poziom tlenu we krwi,
 • nerwowego – pogarsza się nastrój i mogą występować zaburzenia równowagi.

Nietrudno wyobrazić sobie, jak czuje się pracownik, który zarzucił aktywność fizyczną lub nie lubił jej nigdy (!), i jak wpływa to na jego zapał do pracy oraz efektywność. Nietrudno też przewidzieć, że gdyby zaczął uprawiać sport lub chociaż regularnie się ruszać, jego zaangażowanie i skuteczność w pracy mogłyby się z czasem poprawić. A organizacji bez wątpienia przyniosłoby to wymierne korzyści.

oferta dla firm 2

Skuteczna motywacja

Oferta jest skierowana do firm i instytucji chcących się rozwijać!

oferta dla firm 1

Sport = integracja

Sport łączy ludzi. Aktywność fizyczna pozwala im poznać się lepiej w różnych sytuacjach, często wymagających wzmożonego wysiłku i szybkich decyzji, a sporty zespołowe zacieśniają relacje, uczą współpracy, wzajemnej pomocy i funkcjonowania w grupie.

Zgrany zespół to realny zysk dla firmy, podobnie, jak wysportowany pracownik. Ci, którzy coś trenują, sprawniej działają, gdyż regularny ruch wymaga konsekwencji, determinacji w osiąganiu celów i pobudza do zdrowej rywalizacji.