POKRZYWNA SWIM&FUN:  25-31.07

Miejsce: POKRZYWNA
Data: 25-31.07
Cena do 07.04.24: 2550 zł
Cena po 07.04.24: 2750 zł

Pozostało

Dzień
Godzina
Minuta
Sekunda

TEAM SPORT 2024 | POKRZYWNA SWIM&FUN CAMP| WIEK 7-14

Nic tak nie cieszy jak zabawa w dobrym towarzystwie. Jeśli wzbogacimy ją urozmaiconym programem i dużą dawką ruchu na świeżym powietrzu, to niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Obozy letnie Team Sport to więcej niż zorganizowany wypoczynek. To źródło pozytywnych emocji, wakacyjnych opowieści o przygodach, przyjaźniach, sukcesach indywidualnych, grupowych, a także atrakcjach wywołujących przypływ adrenaliny.

Wszystko to i więcej w pakiecie z koszulką, paczką zdjęć obozowej fotorelacji oraz doświadczoną kadrą dostępne w ofercie poniżej.

Czas na lato, czas na zabawę!

Zapewniamy

1. Transport PKP
2. Zakwaterowanie (6 noclegów)
3. Pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
4. Pełną realizację programu ( codzienne wejście na basen, park linowy, wycieczki rowerowe i piesze, wszystkie zajęcia tematyczne, uzupełniające, zabawy wieczorne)
5. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu
6. Transport rowerów
7. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów
8. Zdjęcia z całego obozu udostępnione w wersji elektronicznej
9. Ubezpieczenie NNW

Cena 2550 zł - przy wpłacie zadatku do dnia 07.04.2024r.

Cena 2750 zł - przy wpłacie zadatku po 07.04.2024r.

PROSIMY O WPŁATY:

 • PRZEDPŁATY - 800zł W CIĄGU 48H OD MOMENTU OTRZYMANIA MAILA Z POTWIERDZENIEM REZERWACJI
 • DOPŁATY ZA WYJAZD DO DNIA:
  3 czerwiec 2024 

Obozy, półkolonie
Konto: mBank
IBAN: PL 89 1140 2004 0000 3902 7592 1028

Faktury wystawiamy:

Do 7 dni od pełnej wpłaty na dane wskazane przez Państwa w wiadomości mailowej przesłanej na adres: biuro@teamsport.krakow.pl

Wyjazd 
Zbiórka do odjazdu + odbiór rowerów:
Czwartek 25.07
Zbiórka godzina - dokładny termin wyjazdu zostanie podany na 10 di przed wyjazdem
Dworzec  PKP - peron
Prosimy aby dzieci miały ze sobą legitymacje szkolne.
 
Powrót 
 
31.07 w godzinach popołudniowe/wieczornych dworzec PKP
 

Ośrodek wypoczynkowy"Chrobry"

Pokrzywna 76, 48-267 Jarnołtówek

Pokrzywna to niewielka wieś w województwie opolskim, leżąca u podnóża Gór Opawskich, w dolinie Złotego Potoku, na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Góry Opawskie. Na przepływającym przez miejscowość Złotym Potoku, utworzono kąpielisko, a sama Pokrzywna jest obecnie słynnym ośrodkiem wypoczynkowym, znanym w całym województwie.

Dla miłośników przyrody, ciszy i spokoju…

Miejscowość położona jest w malowniczym otoczeniu kompleksu leśnego, w okolicy licznych szlaków pieszych i tras rowerowych. Najpopularniejszy ze szlaków prowadzi na Biskupią Kopę, wzniesienie, które osiąga wysokość 890 m n.p.m. i jest najwyższym szczytem Gór Opawskich. Tereny miejscowości, jak również całego Parku Krajobrazowego Gór Opawskich, są niezwykle bogate i interesujące pod względem zarówno krajobrazowym jak i przyrodniczo-kulturalnym.

Atrakcje dla aktywnych

Pokrzywna chętnie odwiedzana jest tłumnie przez turystów, bowiem oferuje wiele atrakcji. Region ten cechuje łagodny, czysty klimat i ekologiczne tereny, które sprzyjają aktywnemu odpoczynkowi na łonie natury

Wokół kąpieliska urządzony zostały wyjątkowy Interaktywny Park Rozrywki i Edukacji „Rosenau – Zaginione miasto”. Jest to doskonałe miejsce wypoczynku dla całych rodzin, w którym można odkryć legendę upadłego miasta Rosenau… Na przybywających do Parku czeka niezliczona moc atrakcji, które łączą w sobie przyjemne z pożytecznym. W czasie świetnej zabawy można odkrywać historię tutejszych ziem. Znajdują się tu między innymi Park Żywiołów, gdzie odkryć można prawa fizyki rządzące światem, interaktywny Ogród Wodny (będący pierwszą tego rodzaju instalacją w Polsce!), Jaskinia dzikich zwierząt, Kopalnia złota – Rosenau, Straszna sztolnia, basen, lodowisko (czynne również latem!), park linowy i wiele innych.

 1. Codzienne treningi pływackie
 2. Ognisko z kiełbaskami
 3. Park wodny
 4. Dyskoteki z Just Dance i karaoke
 5. Festiwal kolorów – HOLI
 6. Seanse filmowe
 7. Codzienne wycieczki rowerowe
 8. Park linowy
 9. Gry i zabawy sportowe
 10. Wycieczki krajobrazowe

Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy obozowi z ogromnym doświadczeniem. Nasza kadra to również czynni nauczyciele wychowania fizycznego, ratownicy WOPR, trenerzy pływania, a także pływania dla niemowląt, instruktorzy tenisa, żeglarstwa, wykładowcy nurkowania. Każdy z nas cechuje się doświadczeniem, pasją, podejściem oraz umiejętnością pracy z dziećmi i młodzieżą. Na terenie ośrodka obejmuje stały nadzór opieki medycznej oraz ratowników WOPR. Szkolenia prowadzone są przez instruktorów ze szkółki wind/kite.

Karta kwalifikacyjna

Lista rzeczy do zabrania

Regulamin

OPIS OBOZU

Obóz ma profil pływacki natomiast nie trzeba być świetnym pływakiem aby wziąć w nim udział. Na zajęciach z pływania dokonamy podziału na grupy umiejętnościowe dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiednią grupę. 
Pójdziemy do parku linowego oraz parku wodnego który mamy przy ośrodku. Rowerami będziemy poznawać okolice a wieczorem spędzimy miło czas w ośrodku organizując gry i zabawy, dyskoteki oraz wieczory filmowe. Pragniemy wnieść dużo świeżości, radości, pasji, komfortu i przekazać dużo energii oraz urozmaicać zainteresowania Waszych pociech, co sprzyja późniejszemu rozwojowi. Uczestnicy mogą poczuć się swobodnie i tworzyć zgraną paczkę. Zajęcia charakteryzują się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!
 

DLA KOGO: 

Obóz przeznaczony jest dla dzieci od 7 do 14 roku życia zarówno dla rozpoczynających przygodę z obozami jak ich weteranów… 🙂 Na naszych obozach odnajdą się osoby początkujące jak i na zaawansowanym poziomie. 

program

Treningi na basenie

Rowery

Park wodny

Park linowy

Kopalnia złota

Gry i zabawy

Dyskoteki

Ognisko

Festiwal kolorów

Wieczory filmowe

Zalety naszych obozów

Bezpieczny wypoczynek

Bezpieczny wypoczynek

Każdy wypoczynek zgłaszany jest do kuratorium oświaty.

Duża ilość aktywności

Duża ilość aktywności

Na każdym wyjeździe plan dnia jest wypełniony od rana do wieczora aktywnością ruchową.

Doświadczona kadra

Kadra

Wszyscy opiekunowie są osobami z doświadczeniem na codzień pracujący w szkole lub jako instruktorzy na basenie. 

Przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera

Traktujemy wszystkich po partnersku.

Sprawdzone miejsca

Sprawdzone miejsca

Ośrodki w których mieszkamy są dostosowane do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Odpoczynek od elektroniki

Odpoczynek od elektroniki

W trakcje wyjazdu telefony dzieci są deponowane u opiekunów i wydawane na godzinę co drugi dzień.

Różne profile obozów

Różne profile obozów

Organizujemy różne typy obozów, jednak zawsze bierzemy rowery aby maksymalnie eksplorować okolice.

Zdrowa rywalizacja

Zdrowa rywalizacja

Sportowa rywalizacja jest najlepszą formą nauki porażki i wygranej.

FAQ

W trakcie trwania wyjazdu dzieci deponują telefony u wychowawców.

 1. Kontakt z dziećmi będzie możliwy podczas trwania ciszy poobiedniej co drugi dzień (w tym czasie wychowawcy rozdają telefony/elektronikę). 
 2. W przypadku, gdy dziecko nie posiada telefonu możliwy będzie kontakt z organizatorami 786816064
 3. Korzyści dla dzieci kiedy nie mają telefonów:
 • lepsza integracja z dziećmi
 • odpoczynek od elektroniki
 • samodzielne rozwiązywanie problemów

Jeśli dziecko podczas obozu musi mieć podawane lekarstwa należy to napisać w formularzu przy zgłoszeniu dziecka. Następnie warto wszystkie problemy zdrowotne opisać w karcie kwalifikacyjnej, którą otrzymają Państwo po zgłoszeniu dziecka na obóz. Ostatnią rzeczą jaką należy zrobić to podczas zbiórki zgłosić się do instruktora/opiekuna w miejscu zbiórki i przekazać mu lekarstwa wraz z opisem podawania. Ważna informacja jest taka, że dzieci nie powinny posiadać leków przy sobie. Wszystkie lekarstwa powinny być podawane przez opiekuna podczas trwania obozu.

 • Opowiedzieć dziecku o obozie na jaki jedzie – gdzie odbywa się obóz czy co będzie robiło w ramach profilu obozu.
 • Zrobić wspólnie z dzieckiem listę rzeczy do zapakowania. Pokazać mu jakie rzeczy ma w walizce. Bardzo często dzieciaki nie potrafią odróżnić swoich rzeczy od rzeczy kolegi/koleżanki z pokoju.
 • Przygotować dziecko na samodzielność – wyjeżdżając na obóz dziecko musi wiedzieć, że będzie ścielić łóżko, składać swoje rzeczy, oddzielać brudne rzeczy od czystych, dbać o porządek w pokoju.
 • Uprzedzić dzieci, że telefony będą ograniczone – w trakcie trwania obozu dzieci używają telefonów w absolutnym minimum, tylko w ciszy poobiedniej.
 • Pokazać dziecku film oraz zdjęcia z obozu sprzed roku żeby miało świadomość gdzie jedzie i jak będzie wyglądał dzień na obozie.

W trakcie wyjazdu wszyscy uczestnicy mają ubezpieczenie NNW.

Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed dokonaniem pełnej wpłaty.

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU ZAISTNIENIA ZDARZENIA OBJĘTEGO UBEZPIECZENIEM OD KOSZTÓW REZYGNACJI

W przypadku rezygnacji Uczestnika objętego ubezpieczeniem, Ubezpieczony zobowiązany jest niezwłocznie (ale nie później niż w ciągu dwóch dni) od daty zaistnienia zdarzenia, które uniemożliwi mu wyjazd – poinformować o tym organizatora podróży w formie pisemnej tj. przesłać wiadomość mailową na adres: biuro@teamsport.krakow.pl, a następnie dostarczyć wymagane dokumenty potwierdzające zasadność zgłoszenia rezygnacji z podróży/przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej m.in. dokumentację medyczną Ubezpieczonego.

Podczas wszystkich naszych obozów dzieci korzystają z własnych rowerów. Rowery przwurzone są na zbiórkę i transportowane na miejsce wypoczynku.

Prosimy aby rowery były po przeglądzie serwisowy oraz aby każde dziecko posiadało zapasową dętkę w rozmiarze kół roweru.

Tak, po wcześniejszym kontakcie mailowym biuro@teamsport.krakow.pl.

W przypadku transportu dziecka na obóz samodzielnie cena obozu pozostaje bez zmian.

Zgodnie z regulaminem obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu nie ma możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy. Istnieje jedynie opcja znalezienia kogoś na swoje miejsce lub wykupienie ubezpieczenia na wypadek rezygnacji (wykupienie ubezpieczenia we własnym zakresie).

Jeśli dziecko jedzie na obóz z koleżanką/kolegą to oczywiście umieścimy dzieci we wspólnym pokoju.