Wyjazd rodzinny Szczyrk Turnus II

Formularz zgłoszeniowy - Wyjazd rodzinny Szczyrk Turnus II

Termin:

20 lutego 2021 - 26 lutego 2021

Szczyrk jest idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Szczyrk położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą.

Informacje podstawowe

Wyżywienie

3 posiłki (śniadanie + obiad + kolacja)

Wyjazd

20.02 zbiórka o godz. 10:00 wyjazd około godziny 11:00 z parkingu przy CH Plaza Poniżej pinezka miejsca odjazdu. https://goo.gl/maps/NEZw99B3KJ2YxM4X8

Powrót

26.02.2021r. w godzinach popołudniowych na parking przy CH Plaza

Dojazd

autokar

Dla kogo

Obóz rodzinny Szczyrk 2020 to świetna propozycja dla miłośników sportów zimowych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w czasie ferii zimowych. Nasza oferta skierowana jest dla rodziców z dziećmi od 6 – 17 lat. Wyjazd rodzinny zapewnia aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Swoją przygodę z nartami lub snowboardem można rozpocząć właśnie na tym obozie!

Obiekt/Lokalizacja

Dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Dla rodzin z dziećmi. Ośrodek „ADAM ” położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą. Nasz obiekt zapewnia im przytulne kwatery, zapewniając wszelkie udogodnienia oraz możliwość prawdziwie relaksującego wypoczynku

Koszty i świadczenia

Cena

Wyjazd rodzinny(1 rodzic + 1 dziecko)

2400 zł – Przy wpłacie zadatku do 16 października

2500 zł – Przy wpłacie zadatku do 16 listopada

2600 zł  Przy wpłacie zadatku po 16 listopada

Wyjazd rodzinny(2 rodziców + 1 dziecko)

3100 zł – Przy wpłacie zadatku do 16 października

3200 zł – Przy wpłacie zadatku do 16 listopad

3300 zł  Przy wpłacie zadatku po 16 listopada

PRZYPOMINAMY IŻ UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z IMPREZY JEST DOBROWOLNE I LEŻY W GESTII KLIENTA.

Świadczenia

7 dni pobytu(6 noclegów), wyżywienie, realizację programu z zakresu(DOTYCZY DZIECKA): nauka i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia na pływalni, wideofilmowanie, piesze wycieczki, zajęcia integracyjne – dyskoteka, gry sportowe, turnieje i rozgrywki sportowe, całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW, dojazd oraz powrót.

Koszty dodatkowe

6 dniowy karnet(około 500zł), karnet rodzica, szkolenie rodzica, transfer rodzica na stok oraz szkolenie, wstęp na pływanie dla rodzica. Opcje dodatkowe: Szkolenie narciarskie(osoba dorosła) ilość 5 dni x 2h popołudniu - 600zł Jednorazowe szkolenie popołudniowe 1 godzina - 100zł Wyprawa skiturowa na Skrzyczne - 100zł(cena nie obejmuje wynajęcia sprzętu).

Rezerwacja

Rezerwacja po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł(MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z BONU TURYSTYCZNEGO), oraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

WPLATA ZADATKU ORAZ WYSŁANIE FORMULARZA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ WARUNKÓW UCZESTNICTWA.

Za datę rezerwacji przyjmuje się datę wpłynięcia zadatku na konto organizatora.

CAŁOŚĆ KWOTY NALEŻY WPŁACIĆ DO DNIA 6 STYCZNIA 2021

Materiały do pobrania

Lista potrzebnych rzeczy

Potwierdzenie gwarancji