Styczniowe Warsztaty pływackie Proszówki/Zakopane

Termin:

04 stycznia 2018 - 05 stycznia 2018

Warsztaty prowadzone są w małych grupach (6-10 osób) i dzielą się na część praktyczną, a także teoretyczną. Każdy uczestnik zostaje sfilmowany pod i nad wodą dwa razy: pierwszy – w czasie pierwszego wejścia do wody, drugi – po zakończeniu szkolenia. Zajęcia praktyczne składają się z sesji pływackich podzielonych na serie kilkunastu zsynchronizowanych ćwiczeń, z których każde wprowadza fundamentalne dla danego stylu pływackiego umiejętności oraz uczy kształtowania w sobie cech dobrego pływaka.

Zajęcia teoretyczne to prawdziwe uczenie się pływania bez pływania. W ich trakcie analizujemy nagrania wideo:

  1. Pokazujemy, jakie są podstawowe błędy danego uczestnika i jak wpływają na wydajność i jakość jego stylu.
  2. Pokazujemy, czego i jak wiele nauczył się każdy uczestnik w czasie względnie krótkiego czasu oraz jakie powinny być jego priorytety na najbliższą przyszłość.

Informacje podstawowe

Wyżywienie

1 dzień – 2 posiłki (obiad +kolacja) 2 dzień – 2 posiłki(śniadanie + obiad)

Dojazd

Własny. Oferujemy zorganizowanie dojazdu dzieci pod warunkiem odpowiedniej liczby chętnych dzieci.

Dla kogo

Adresatem oferty szkoleniowej jest każdy zainteresowany pływaniem (niezależnie od talentu, zaawansowania, siły, nawyków, wieku). Oferujemy znaczną i natychmiastową poprawę skuteczności pływania oraz stały przypływ radości z uprawiania tego sportu.

Obiekt/Lokalizacja

Proszówki/Zakopane

Koszty i świadczenia

Świadczenia

Zakwaterowanie z wyżywieniem, realizację programu z zakresu nauki, doskonalenia pływania oraz treningu pływackiego, wideoanaliza, całodobową opiekę wykwalifikowanych trenerów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW.

Koszty dodatkowe

kieszonkowe