Wyjazd rodzinny Szczyrk

Formularz zgłoszeniowy - Wyjazd rodzinny Szczyrk

Termin:

20 stycznia 2019 - 26 stycznia 2019

Szczyrk jest idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Dla rodzin z dziećmi. Szczyrk położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą.

Informacje podstawowe

Wyżywienie

3 posiłki (śniadanie + obiad + kolacja)

Wyjazd

około godz. 10:00 spod stadionu sportowego Wisła ul. Reymonta(zbiórka 9:30)

Dojazd

autokar/transport rowerów

Dla kogo

Obóz rodzinny Szczyrk 2019 to świetna propozycja dla miłośników sportów zimowych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w czasie ferii zimowych. Nasza oferta skierowana jest dla rodziców z dziećmi od 6 – 17 lat. Wyjazd rodzinny zapewnia aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Swoją przygodę z nartami lub snowboardem można rozpocząć właśnie na tym obozie!

Obiekt/Lokalizacja

Dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Dla rodzin z dziećmi. Ośrodek „ADAM ” położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą. Nasz obiekt zapewnia im przytulne kwatery, zapewniając wszelkie udogodnienia oraz możliwość prawdziwie relaksującego wypoczynku

Koszty i świadczenia

Cena

Wyjazd rodzinny(1 rodzic + 1 dziecko)

2200 zł – Przy wpłacie do 31 października

2275 zł – Przy wpłacie listopad

2350 zł  Przy wpłacie grudzień/styczeń

Świadczenia

7 dni pobytu(6 noclegów), wyżywienie, realizację programu z zakresu(DOTYCZY DZIECKA): nauka i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia na pływalni, wideofilmowanie, piesze wycieczki, zajęcia integracyjne – dyskoteka, gry sportowe, turnieje i rozgrywki sportowe, całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW, dojazd oraz powrót.

Koszty dodatkowe

6 dniowy karnet(około 430zł), kaucja zwrotna za karnet + etui, karnet rodzica, szkolenie rodzica, transfer rodzica na stok oraz szkolenie, wstęp na pływanie dla rodzica. Opcje dodatkowe: Szkolenie narciarskie(osoba dorosła) ilość 5 dni x 2h popołudniu - 600zł Jednorazowe szkolenie popołudniowe 1 godzina - 100zł Wyprawa skiturowa na Skrzyczne - 100zł(cena nie obejmuje wynajęcia sprzętu).

Rezerwacja

Rezerwacja po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł, oraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowej

(Za datę rezerwacji przyjmuje się datę wpłynięcia zaliczki na konto organizatora).

Lista potrzebnych rzeczy