Obóz narciarsko-snowboardowy – Turnus I

Formularz zgłoszeniowy - Obóz narciarsko-snowboardowy – Turnus I

Termin:

10 lutego 2018

Szczyrk jest idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Dla rodzin z dziećmi. Szczyrk położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą.

Informacje podstawowe

Wyżywienie

3 posiłki (śniadanie + obiad + kolacja)

Wyjazd

około godz. 8:00 spod stadionu sportowego Wisła ul. Reymonta(zbiórka 7:30)

Dojazd

autokar/transport rowerów

Dla kogo

Obóz rodzinny Szczyrk 2018 to świetna propozycja dla miłośników sportów zimowych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w czasie ferii zimowych. Nasza oferta skierowana jest dla rodziców z dziećmi od 6 – 17 lat. Wyjazd rodzinny zapewnia aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Swoją przygodę z nartami lub snowboardem można rozpocząć właśnie na tym obozie!

Obiekt/Lokalizacja

Dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Dla rodzin z dziećmi. Ośrodek „ADAM ” położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą. Nasz obiekt zapewnia im przytulne kwatery, zapewniając wszelkie udogodnienia oraz możliwość prawdziwie relaksującego wypoczynku

Koszty i świadczenia

Cena

2100 zł – Przy wpłacie do 31 października

2175 zł – Przy wpłacie listopad grudzień

2250 zł  Przy wpłacie styczeń luty

Świadczenia

7 dni pobytu(6 noclegów), wyżywienie, realizację programu z zakresu(DOTYCZY DZIECKA): nauka i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia na pływalni, wideofilmowanie, piesze wycieczki, zajęcia integracyjne – dyskoteka, gry sportowe, turnieje i rozgrywki sportowe, całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW, dojazd oraz powrót.

Koszty dodatkowe

6 dniowy karnet(około 300zł), kaucja zwrotna za karnet + etui, karnet rodzica, szkolenie rodzica, transfer rodzica na stok oraz szkolenie, wstęp na pływanie dla rodzica.

Rezerwacja

Rezerwacja po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł, oraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowej

(Za datę rezerwacji przyjmuje się datę wpłynięcia zaliczki na konto organizatora).

CAŁOŚĆ KWOTY NALEŻY WPŁACIĆ DO DNIA 31 STYCZNIA 2018

Materiały do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Lista potrzebnych rzeczy

Warunki uczestnictwa

Karta zdrowia