Obóz narciarsko-pływacki Szczyrk – Turnus II

Formularz zgłoszeniowy - Obóz narciarsko-pływacki Szczyrk – Turnus II

Termin:

16 lutego 2018 - 22 lutego 2018

Szczyrk jest idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód i fanów błogiego lenistwa. Dla miłośników pieszych wypraw oraz białych szaleństw na stokach. Do dyspozycji narciarzy jest 40 km tras narciarskich. Dla rodzin z dziećmi. Szczyrk położony jest w centrum turystyki pieszej i narciarskiej w obrębie Beskidu Śląskiego. Każdego roku zjeżdżają do tego kurortu turyści pragnący aktywnie wypocząć w bliskim kontakcie z przyrodą.

Informacje podstawowe

Wyżywienie

3 posiłki (śniadanie + obiad + kolacja)

Wyjazd

około godz. 8:00 spod stadionu sportowego Wisła ul. Reymonta(zbiórka 7:30)

Dojazd

autokar/transport rowerów

Dla kogo

Obóz  dla dzieci chcących przeżyć niesamowitą przygodę, poznać wielu nowych kolegów oraz uczyć się i doskonalić swoje umiejętności narciarsko/snowboardowe oraz pływackie. Nasza oferta skierowana jest dla dzieci od 6 – 17 lat. Swoją przygodę z nartami lub snowboardem można rozpocząć właśnie na tym obozie!

Obiekt/Lokalizacja

Ośrodek „Adam” położony jest bezpośrednio nad rzeką Żylicą (przy deptaktu spacerowym) w bliskim sąsiedztwie lasu, co gwarantuje ciszę i spokój oraz kontakt z naturą. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Ośrodek dysponuje pokojami o wysokim standardzie: dwu i trzy osobowe, jak również pokojami typu studio z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia, biblioteka, parking, sala do ćwiczeń grupowych, salka do ćwiczeń indywidualnych oraz plac ogniskowy . Większość pokoi posiada balkon oraz piękny widok na góry.

Koszty i świadczenia

Cena

1300 zł – Przy wpłacie do 31 października

1375 zł – Przy wpłacie listopad grudzień

1450 zł  Przy wpłacie styczeń luty

Świadczenia

7 dni pobytu(6 noclegów), wyżywienie, realizację programu z zakresu: nauka i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia na pływalni, wideofilmowanie, piesze wycieczki, zajęcia integracyjne – dyskoteka, gry sportowe, turnieje i rozgrywki sportowe, całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW, dojazd oraz powrót.

Koszty dodatkowe

6 dniowy karnet(około 300zł), kaucja zwrotna za karnet + etui.

Rezerwacja

Rezerwacja po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł, oraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowej.

Za datę rezerwacji przyjmuje się datę wpłynięcia zaliczki na konto organizatora.

Materiały do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Lista potrzebnych rzeczy

Warunki uczestnictwa

Karta zdrowia