Obóz przygodowy Poraj

Formularz zgłoszeniowy - Obóz przygodowy Poraj

Termin:

23 czerwca 2018 - 01 lipca 2018

Informacje podstawowe

Wyjazd

Zbiórka na wyjazd około godziny 10:30 pod stadionem Wisły Kraków ul. Reymonta

Dla kogo

Obóz letni w Poraju to wyjazd dla dzieci i młodzieży od 5 do 15 lat szukających przygód chcących aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu korzystając z otaczającej przyrody. Jak co roku będziemy jeździć na rowerach, pływać w basenie oraz jeziorze, będziemy poznawać tajniki żeglarstwa, spróbujemy okiełznać otaczającą przyrodę podczas gier i zabaw terenowych, oraz zwiedzać okolicę podczas wycieczek rowerowych. Oprócz tego wiele wiele innych przygód które musicie POZNAĆ!

Uczestnicy będą pod opieką doświadczonej i wykwalifikowanej kadry składającej się z wychowawców i instruktorów pełnych pasji, zaangażowania i pozytywnej energii. TEAM SPORT jest wieloletnim organizotorem wypoczynku, posiadamy wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Obiekt/Lokalizacja

Uczestnicy wyjazdu zostaną zakwaterowani w Ośrodku Leśna Radość, nad zalewem Poraj. Ośrodek to nowoczesny i doskonale wyposażony obiekt funkcjonujący przez cały rok. Znajduje się na malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przy największym akwenie w regionie – Zalewie Poraj. Atrakcyjność ośrodka wzbogaca mikroklimat okolicznych lasów i doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. W skład kompleksu wchodzą: - budynek główny z salą fitness, kręgielnią, bilardem, automatami do gry, siłownią, saunami, łaźnią, salą restauracyjną i kawiarnią - cztery pawilony łącznie z 59 pokojami o standardzie hotelowym, z własną łązienką, tv, lodówką i serwisem kawowym - trzy sale konferencyjne (jedna na 150 osób i dwie na 60 osób) - odkryty basen i brodzik - oświetlony kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią - boisko do koszykówki i siatkówki - boisko do siatkówki plażowej - wypożyczalnia rowerów - namiot plenerowy dla 200 osób - plac zabaw

Koszty i świadczenia

Cena

1400zł przy wpłacie pierwszej raty zadatku do dnia 15.04.2018
1475zł przy wpłacie pierwszej raty zadatku do dnia 06.05.2018
1550zł przy wpłacie pierwszej raty zadatku po 06.05.2018

 

POZOSTAŁA CZEŚĆ WPŁATY DO DNIA 15 CZERWCA

Świadczenia

- noclegi,
- przejazd autokarem,
- transport rowerów,
- wyżywienie,
- ubezpieczenie,
- opiekę wykwalifikowanej kadry podczas obozu,

Koszty dodatkowe

Kieszonkowe

Rezerwacja

Warunkiem rezerwacji jest poprawne wypełnienie formularza, zaakceptowanie regulaminu obozu oraz wpłata zadatku! O zniżce decyduje data wpłynięcia zadatku na konto organizatora. Kwota zadatku wynosi 500 zł.

Materiały do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Lista potrzebnych rzeczy

Warunki uczestnictwa

Karta zdrowia