Obóz przygodowy Poraj

Formularz zgłoszeniowy - Obóz przygodowy Poraj

Termin:

23 czerwca 2018 - 01 lipca 2018

Informacje podstawowe

Dla kogo

Obóz letni w Poraju to wyjazd dla dzieci i młodzieży od 5 do 15 lat szukających przygód chcących aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu korzystając z otaczającej przyrody. Jak co roku będziemy jeździć na rowerach, pływać w basenie oraz jeziorze, będziemy poznawać tajniki żeglarstwa, spróbujemy okiełznać otaczającą przyrodę podczas gier i zabaw terenowych, oraz zwiedzać okolicę podczas wycieczek rowerowych. Oprócz tego wiele wiele innych przygód które musicie POZNAĆ!

Uczestnicy będą pod opieką doświadczonej i wykwalifikowanej kadry składającej się z wychowawców i instruktorów pełnych pasji, zaangażowania i pozytywnej energii. TEAM SPORT jest wieloletnim organizotorem wypoczynku, posiadamy wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Obiekt/Lokalizacja

Uczestnicy wyjazdu zostaną zakwaterowani w Ośrodku Leśna Radość, nad zalewem Poraj. Ośrodek to nowoczesny i doskonale wyposażony obiekt funkcjonujący przez cały rok. Znajduje się na malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przy największym akwenie w regionie – Zalewie Poraj. Atrakcyjność ośrodka wzbogaca mikroklimat okolicznych lasów i doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. W skład kompleksu wchodzą: - budynek główny z salą fitness, kręgielnią, bilardem, automatami do gry, siłownią, saunami, łaźnią, salą restauracyjną i kawiarnią - cztery pawilony łącznie z 59 pokojami o standardzie hotelowym, z własną łązienką, tv, lodówką i serwisem kawowym - trzy sale konferencyjne (jedna na 150 osób i dwie na 60 osób) - odkryty basen i brodzik - oświetlony kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią - boisko do koszykówki i siatkówki - boisko do siatkówki plażowej - wypożyczalnia rowerów - namiot plenerowy dla 200 osób - plac zabaw

Koszty i świadczenia

Cena

1400zł przy wpłacie pierwszej raty zadatku do dnia 15.04.2018
1475zł przy wpłacie pierwszej raty zadatku do dnia 06.05.2018
1550zł przy wpłacie pierwszej raty zadatku po 06.05.2018

Świadczenia

- noclegi,
- przejazd autokarem,
- transport rowerów,
- wyżywienie,
- ubezpieczenie,
- opiekę wykwalifikowanej kadry podczas obozu,

Koszty dodatkowe

Kieszonkowe

Rezerwacja

Warunkiem rezerwacji jest poprawne wypełnienie formularza, zaakceptowanie regulaminu obozu oraz wpłata zadatku! O zniżce decyduje data wpłynięcia zadatku na konto organizatora. Kwota zadatku wynosi 500 zł.

Materiały do pobrania

Formularz zgłoszeniowy